Dünya’nın Şekli Hakkında Saklanan Gerçekler

İnsanlar her zaman kendilerine öğretilen dogmalara inanmışlar, farklı düşüncelere her zaman muhalefet etmişlerdir. Şu gerçektir ki doğru bir tanedir. Her şey bize okul çağındayken öğretmenlerimizin Dünya’nın şeklinin yuvarlak olduğu hususunda bilgiler vermesiyle başladı. O günden sonra bizler de doğal olarak Dünya’yı yuvarlak kabul etmeye başladık. Bazı doğal olayları bununla ilişkilendirdik. Peki ya gerçek öyle miydi, Dünya gerçekten yuvarlak mıydı ? Cevabımız : Önceden yuvarlak olabilirdi ama artık değil ! Hiçbir zaman gerçekleri bilmemizi istemeyen küresel güçler bu konuda da bizi yanılttı. Ama artık gerçekleri öğrenmenize bu yazıyı okuduktan sonra engel olamayacaklar!

Bildiğiniz üzere Dünya üzerindeki ülkelerin okullarında okutulan kitapların hepsi Rotschild Ailesi’nin onayından geçiyor. Rotschildler ile ilgili birçoğunuzun bilgisi vardır diye umuyoruz. Eğer hiçbir bilginiz yok ise sadece şunu demek isteriz ki bu aile Dünya’ya yön veren gizli bir oluşumdur, aileden çok daha öte bir yapılanmadır. Çoğu konuda gerçeklerin bilinmesini istemeyen bu Rotschild denilen yapılanma Evrenimizin şekli konusunda da insanları yanılgıya düşürmek istemiştir ve bu husustaki yalanlarını da gece-gündüz, yerel saatler, Güneşin doğup batması gibi bir takım kanıtlarla desteklemiştir (en azından kendilerine göre).

Ah O İttihatçılar !

Osmanlı Devleti Padişahı Abdülhamit’in kurduğu istihbarat örgütü olan Yıldız Teşkilatı, Rotschildler’in gizli ofisine kadar sızdı. Dünya’nın gerçek şekli hakkındaki bilgileri alabilmişlerdi. Ancak İttihatçılar’ın Abdülhamit’i koltuktan indirmesi nedeniyle doğruları hiçbir zaman bilemedik.

Artık zihninizde, bu yazıyı yazanların Dünyanın düz olduğu hususunu savunuyor olduğu düşüncesi oluştuğunu varsayıyoruz. Elbette öyle. O halde Dünya’nın düz olduğuna dair inancımızı sizlere alt başlıklar halinde açıklamalarla desteklemek istiyoruz

Dünya Dönüyor Yalanı

Bu yalan aslında Rotschildler’in en erken ortaya çıkan yalanlarından. Dünya’nın Güneş ve kendi etrafında döndüğünü söylediler bize yıllarca. Peki Dünya kendi etrafında dönüyorsa; bulunduğumuz yerde zıpladık ve havada üç dört saniye kalıp tekrar yere indik. Bu geçen süre zarfında yere düştüğümüz konum zıpladığımız anda bulunduğumuz konumdan farklı olmalıydı. Fakat biz yine zıpladığımız noktaya düşüyoruz. Farklı bir örnek verelim. Uçaklar bulundukları noktadan havalandıktan sonra hiç ileri geri gitmeden tekrar yeryüzüne indikleri takdirde farklı bir noktaya inmeleri gerekirdi.

Dünya’nın Son Noktası

Kuzey ve Güney Kutbu’nda çok yüksek buzullar ve dağlar vardır. Bu engellerin arkasına geçmek tüm devletlerin gizli anlaşmasıyla yasaklanmıştır. Bu engelleri geçtiğiniz an sonsuz düzlüğe doğru ilerlemektesiniz. Bu sonsuz düzlüğün sonunda ne var diye merak edecek olursanız kimse bilmiyor. Dünya’nın en uzun menzilli savaş uçağı ile daha önce bu denendi fakat bir sonuca ulaşılamadı. Yakıtı azalan uçak geri döndü. Bu sınır Birleşmiş Milletler tarafından sürekli korunmaktadır.

Dünya Yüzeyinin Eğikliği

Çok uzaklara ufuk çizgisine baktığınızda çizginin düz bir şekilde olduğunu görüyorsunuz. Diğer bir örnek ise uçakla seyahat ederken camdan ufuk çizgisine baktığınızda dümdüz görüyorsunuz. Eğer Dünya yuvarlak olsaydı ufuk çizgisinde bombeleşme olurdu, fakat hiçbir bombeleşme yok.

Gemilerin Ufuk Çizgisindeki Görünümü

Gemiler çok uzağa gittiklerinde ilk önce geminin alt kısmını görmemeye başlarız. Sonra ise yavaş yavaş en son geminin en üst kısmı gözümüzden kaybolur. Bu yuvarlak dünyacılar için bir kanıt olabilir ancak her şey bitmedi! Teleskop alın ve geminin bulunduğu noktaya bakın. Hala tüm şekliyle orada olduğunu göreceksiniz.

Denizlerin ve Nehirlerin Dünya’dan Aşağıya Akmaması

Gayet açık. Eğer Dünya yuvarlak ise denizlerin ve nehirlerin Dünya’dan aşağıya doğru akması gerekirdi.

Birleşmiş Milletler’in Logosu

bmlogo
BM Logosu

Birleşmiş Milletler’in logosu aslında bize gerçeği subliminal mesaj olarak veriyor. Gördüğünüz gibi Birleşmiş Milletler’in logosu düz Dünya. Şimdi taşlar yerine oturmaya başladı.

Düz Dünyacı Mike Hughes

mikehughes
Mike Hughes

Çılgın lakaplı Mike Hughes, Dünya’nın düz olduğunu insanlığa kanıtlamak için kendi yaptığı roketle kendini gökyüzüne fırlattı fakat bir aksaklık oluştu ve çılgın Mike roketle birlikte yeryüzüne çakılarak hayatını kaybetti. Kendisi yuvarlak Dünyacılara karşı verilen mücadelenin baş kahramanlarındandı.

Gerçekten bu söylediklerimize inandınız mı yoksa ? Bu yazıyı okurken bir ara kendi kendinize bu sitenin yazarları iyice sıyırmış dediniz büyük ihtimalle. Yazımızın sonunda açıklamak isteriz ki bu sitede bu tarzda yazılar sadece ve sadece ironi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.